Кропивницький: прибрали смітники

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Plus
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

У Кропивницькому комунальники за один день ліквідували відразу

два несанкціонованих сміттєзвалища: біля контейнерних майданчиків на вулиці Разіна та поряд із Гаєм Десантників, пише Вечірня газета.
Машини КП “Універсал-2005” вивезли близько 75 тонн сміття. У роботах з ліквідації незаконних сміттєзвалищ взяли участь двоє спеціалістів комунального підприємства, була задіяна і спеціальна техніка: трактор, навантажувач і два самоскиди – ЗІЛ і КАМАЗ.
Згідно з інформацією від КП “Універсал-2005”, тільки впродовж липня з території міста було вивезено близько двох тисяч тонн сміття. Лише з одного контейнерного майданчика біля Далекосхідного кладовища за травень і червень поточного року комунальне підприємство вивезло близько трьох тисяч тонн відходів.
У той же час працівники “Універсалу-2005” скаржаться, що після ліквідації одного звалища через кілька днів на його місці утворюється нове. Кропивничани свідомо звозять і скидають будівельне сміття біля контейнерних майданчиків для побутових відходів.
Міська влада звертається до містян з проханням вивозити всі відходи, які утворюються в ході ремонтно-будівельних робіт і підлягають спеціалізованій утилізації, виключно на міське сміттєзвалище на Завадівці, а не залишати його біля найближчого контейнерного майданчика.

У міжнародному конкурсі Cambrіdge Englіsh Schools competіtіon-2017 перемогла українка — вчитель вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист НВК № 25 «Загальноосвітня школа І—ІІІ ступенів, природ… http://www.golos.com.ua/article/292347