Кропивницький: кульки для водіїв (Фото, відео)

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Plus
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

DSC02316Сьогодні у Кропивницькому на площі Героїв Майдану відбулася незвична

яскрава акція: зупиняли водіїв і дарували їм… кульки. Спочатку ті дивувалися й не розуміли в чому справа, адже їх зупиняли працівники поліції, але потім, побачивши дітей, дякували.

Ось що розповіла керівник волонтерського центру Kropyvnytskyi Volunteer Community Ліза Булгачова:

 - У нас Тиждень добрих справ, тож нині намагаємося робимо з дітьми справді багато різних гарних справ. Одна із них – залучити наших маленьких містян до акції «Водій очима дітей». Перед цим ми розмовляли з ними про правила поведінки на дорозі, а тепер  хочемо разом із дітьми нагадати й водіям про те, що з приходом тепла зростає кількість дітей на дорогах.Тож їм потрібно пам’ятати, що навколо багато дітвори, а тому варто дуже уважно слідкувати за дорогою. Ми подаруємо їм листівки й кольорові повітряні кульки. DSC02318Щиро дякуємо за співпрацю відділу безпеки дорожнього руху Національної поліції в Кіровоградській області.

Серед учасників акції була мама Олена Давидова із сином Кирилом, із якою ми також поспілкувалися. Жінка дуже позитивно оцінила такий захід, DSC02320відзначила його потрібність та актуальність.

Акція вийшла справді показовою та потрібною. Водії запевняли учасників, що обов’язково будуть звертати особливу увагу на вулицях, де багато дітей, адже життя маленьких городян — понад усе.

Керівник прес-центру відділу безпеки дорожнього руху Національної поліції області Ольга Волок розповіла, що їхня служба відразу відгукнулася на пропозицію проведення такої акції, адже потрібно зупинити ріст дитячого травматизму на дорогах усіма можливими способами.

 

 DSC02325

DSC02330

DSC02333

DSC02334