Кропивничанам перерахують субсидії

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Plus
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Кіровоградцям перерахують субсидії через підвищення мінімальної зарплати та зниження соціальних норм на використання теплової

енергії, електрики та газу, однак механізм перерахунку розміру субсидій поки що розробляється у  Міністерстві соцполітики. Про це повідомив директор департаменту соціального захисту ОДА Олександр Догаров.

«На сьогоднішній день у нас поки що немає програмного продукту, немає документів і ми поки що не бачимо механізми, як все це будемо робити. Зараз йде відпрацювання цього питання на рівні Мінсоцполітики і ми чекаємо результатів», – зазначив Олександр Догаров.

Постанова Кабінету Мінстрів про нові соціальні норми почала діяти з початку травня і є однією з вимог отримання чергового траншу від Міжнародного валютного фонду. Так, з 1 травня норма споживання газу становитиме 5 кубометрів палива на один квадратний метр. Норму опалення знизили на одну соту гігакалорій на 1 квадратний метр в опалювальний сезон для жителів багатоквартирних будинків з лічильниками, а норму електроопалення знизили від 65 кіловат-годин до 51. Усе, що набігає понад ці показники, споживачам доведеться сплачувати за повним тарифом.

В. Хміль