Кіровоградщина: оголошується конкурс

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Plus
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Оголошується Всеукраїнський конкурс літературних творів

афіша(статей, есе, нарисів) серед учнів 9-10 класів на тему: «Мама Героя», який проводить Об’єднання українок «Яворина» до Дня матері.

Конкурс має на меті привернення уваги суспільства до проблеми формування високого статусу захисника Батьківщини, виховання патріотичних почуттів серед учнівської молоді, гордості за подвиг героїв-сучасників, популяризацію свята День матері, утвердження української мови як єдиної державної.

Оргкомітет конкурсу:

  • розробляє план заходів щодо підготовки та проведення Конкурсу та забезпечує його виконання;
  • пропонує кількісний та персональний склад журі Конкурсу;
  • забезпечує поширення інформації про зміст та умови Конкурсу, терміни його проведення, а також оприлюднення результатів;
  • приймає від авторів роботи для участі в Конкурсі та здійснює поточну взаємодію з ними;
  • координує роботу членів журі;
  • організовує нагородження переможців;
  • здійснює іншу роботу, необхідну для успішного проведення конкурсу.

     Конкурс проводиться з 1 квітня по 1 травня 2017 р. Долучаймося!

Довідкова інформація:

ГО «Всеукраїнське об’єднання українок «Яворина» об’єднує жінок, що прагнуть долучитися до спільної справи задля перемоги України над ворогом, миру та розбудови Української держави, яка посяде гідне місце серед провідних країн світу.

Організація має на меті консолідувати зусилля жінок різного віку, статусу, фаху тощо для організованої і ефективної діяльності в соціальній, економічній, освітній, правовій, екологічній, культурній царинах, відповідно до потреб та ситуації в державі. Одне із завдань в умовах війни — підтримка українського війська на фронті, а також забезпечення надійного тилу, зокрема, опіка пораненими, родинами загиблих та скалічених героїв війни, опіка над сиротами, вдовами, самотніми батьками учасників війни, допомога вимушеним переселенцям тощо. Також ми налагоджуємо співпрацю з громадськими об'єднаннями, органами влади, церковними і релігійними структурами, міжнародними організаціями, органами іноземних держав в напрямках, які стосуються сфери діяльності організації.