Футбол, Ліга Парі-Матч, «Зірка» (Кропивницький) — «Карпати» (Львів) — 3 : 2

Поделиться в соц. сетях

Share to Facebook
Share to Google Plus
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Львівські "Карпати" значно додали в потужності після зимової перерви. Саме вони були активнішими на початку гри. Намацавши

слабину на лівому фланзі оборони господарів (там діяв бразилець Наілсон), вони раз за разом створювали загрозу воротам Паста. Спірний епізод стався на 14-й хв., коли в єдиноборстві з Перейрою в куті карного майданчика упав Гладкий. Спочатку гол. арбітр С. Берізка (м.Київ) не звернув на це жодної  уваги. Та за деякий час указав на 11-метрову позначку. Сам "потерпілий" виконав вирок бездоганно. Хвилин за десять гості знову могли відзначитись. Та це їм не дав зробити Паст. Забігаючи наперед, слід візначити, що то була не остання звитяга нашого воротаря. "Зірка" відігралася на 26-й хвилині. І знову в неоднозначному епізоді, коли в скупченні суперників м'яч відскочив до нашого гравця. Той залишався наодинці зі стражем воріт "Карпат". А на добиванні поталанило Білоног — 1:1. За чотири хвилини вже господарі вийшли вперед. Загальський упевнено переграв Боровика при виконанні 11-метрового. Заробив його Білоног. "Зірка" й не збиралася збавляти обертів. Коли йшла остання хвилина першого тайму, Драченко, перехопивши м'яча в центральному колі, здійснив забіг до воріт львівян і потужним ударом мало не порвав сітку.

  Зробивши висновки, тренери "Зірки" в перерві міняють Наілсона на більш надійного (що й показали подальші події) Кучеренка. Гості й другу половину зустрічі почали з атак. Гуцуляк був спритнішим на підборі після кутового і пробив під самісіньку штангу. Паст, прикритий гравцями, зреагував запізно. До закінчення зустрічі залишалось ще достатньо часу. Пристрасті вирували до самого фінального свистка. Почали не витримувати нерви в карпатівців. І Берізка потягнувся за картками. Спочатку "гірчичника" отримав Ксьонз. На 69-й хв. було вилучено за неспортивну поведінку Дитятьєва. Мабуть, саме цей епізод і вирішив подальший хід зустрічі. Господарі, отримавши вільний простір, ще грізніше почали діяти в атаці. На 73-й хв. утік від переслідувачів Білоног та відпустив м'яча. Могли відігратись і львівяни: удар Гладкого накрив Кучеренко. Уже в компенсований час повинен був "ставити знак оклику" Сітало. Та, поклавши на "пяту точку", половину захисту влучив у… воротаря. То ж перемога "Зірки" в такому напруженому, драматичному та багатому на події двобої. А ще хтось  там казав про "брак мотивації".

О. Поліщук.