Футбол, Ліга, Парі-Матч, «Ворскла» (Полтава) — «Зірка» (Кропивницький) — 1:1

Share to Google Plus
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

На гру до Полтави «Зірка» поїхала з черговими кадровими втратами. Повернувся до Іспанії Борха, підшукує собі нову

команду Бацула (напередодні грав за U-21). Не забуваймо й про лазарет. На правах господаря активніше розпочали полтавчани. Удар молодшого Далку після кутового вийшов неточним. Поступово гра вирівнялась. Швидка комбінація за участі Загальського й Полегенька завершилась виходом Сітало на побачення з воротарем «Ворскли». Та вдарити влучно з гострого кута Артем не зумів. Пізніше неточним був і Полегенько. На 31-й хв. «маленьке диво» створив нападник господарів Дмитро Хльобас.Обігравши по черзі двох захисників «Зірки» він улучив під поперечину — 1:0. По перерві знову активнішими були господарі. Та їхнього запалу вистачило ненадовго. Вийшовши на заміну, Щедрий почав загострювати гру на правому фланзі. Складалось враження, що полтавчани налаштовані втримати приємний для себе рахунок і всіма силами намагаються «засушити гру». Та на 73-й хв. Ігор Загальський проявив ініціативу й ударив здалеку. Для Богдана Шуста цей, на перший погляд простий постріл, став фатальним. Голкіпер випустив м’яч до сітки своїх воріт. На 79-й хв. стався курйоз із заміною "М'якушко-Хльобаса" у ворсклян, коли перший то покинув, то повернувся на газон. Давав на це дозвіл чи ні головний арбітр, залишиться загадкою. «Зірка» мала всі шанси зіграти останні хвилини в більшості, якби другу жовту картку отримав той таки М'якушко. Списали на нерозторопність четвертого арбітра Грисьо. По закінченню гри головні тренери були одностайними-нічия закономірний результат.